PROJE ADIROYAL SEGUNİS OTEL
PROJE MEVKİKUNDU/ANTALYA
BAYİ ADISARILAR YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.
PROJE YILI2016

PROJE ÖZELLİKLERİ

Kundu oteller mevkiinde Konumlanan 5 yıldızlı ROYAL SEGİNUS OTEL projesi bölgenin en Kaliteli ve yeni otelleri arasında yerini almıştır.  ROYAL SEGİNUS OTEL projesinde FOXBAU YAPI KİMYASALLARI tercih edilmiştir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları
Denize sıfır konumlanmış projede basınçlı su altında yalıtım detayları çözülmüştür. Bu sebeple deniz seviyesi altında kalan bazı bölümlerde yalıtım uygulamalarında uzun ömürlü esnek yalıtım sağlayan FOX ELASTOPLUS 2K FS542 bitüm Kauçuk esaslı izolasyon malzemesi tercih edilmiştir. Katlar arasında 160gr Donatı filesi kullanılarak 3 katta uygulama yapılmıştır. Balkon, havuz-Banyo-Su Depoları izolasyonlarında FOX MULTISEAL FS478 çimento esaslı tam elastik su yalıtım ürünü uygulanarak yalıtım tamamlanmıştır.

Betonarme Yüzey Tamiratları ve Güçlendirme
FOX MORTAR FC188 T çimento esaslı yüksek mukavemetli tamir harcı ile teras su depoları taban duvar birleşimlerinde pah uygulaması yapılmıştır. FOX GRAUT FC155 yüksek mukavemetli akışkan kıvamlı grout harcı ile banyo balkon havuz lamba kasaları teras ve mutfak giderleri etraf boşlukları doldurularak sağlama alınmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması
Havuz teras genleşme derzlerinde FOX PURSEAL AQUA PL900 mastik uygulaması yapılmıştır.
Dilatasyon su yalıtım sistemlerinde dolgu ve su yalıtımları için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı
FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Dilatasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik ve Dekoratif Kaplamalar
İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarının içi hijyenik özelliği nedeniyle Epoksi esaslı FOX EPOCOTE FS190 ile kaplanmıştır.

Teklif Alın

Bize Yazın