PROJE ADIROYAL ADEM & EVE HOTEL
PROJE MEVKİBELEK / ANTALYA
BAYİ ADISARILAR YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.
PROJE YILI2014

PROJE ÖZELLİKLERİ

TG Otelcilik bünyesinde Bulunan Royal Adem&Eve Otel; farklı konsepti ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Antalya Belek bölgesinin en gözde Otellerinden biridir. 469 odası, 10.000 m2 alana sahip dünyanın en geniş Lounge’si, Akdeniz, Asya ve Osmanlı mutfağının en seçkin restoranları 7 bar, 8 mağaza ile seçkin misafirlerine hizmet veren Royal Adem&Eve Otelinin renovasyon çalışmalarında FOXBAU YAPI KİMYASALLARI tercih edilmiştir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları
Royal Adem&Eve Otel renovasyon çalışmaları içinde yer alan perde, havuz, mutfak izolasyon öncesi çimento esaslı, tek komponentli, fiber ilaveli, tiksotropik yüksek mukavemetli FOX MORTAR FC188T tamir harcı ve , kendiliğinden yerleşen FOX GROUT FC155 kullanılmıştır. Çimento ve Polimer dispersiyon esaslı her türlü betonarme yüzey için dizayn edilmiş tam esnek su yalıtım malzemesi FOX MULTISEAL FS 478 uygulanmıştır.

Yüksek Elastikiyet Ve Dayanımda Özel Mastik  ve Bant Uygulaması
Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Diletasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik Ve Dekoratif Kaplamalar
İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarının içi hijyenik özelliği nedeniyle Epoksi esaslı FOX EPOCOTE FS190 ile kaplanmıştır.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri
Royal Adem&Eve Otel genel mekanlarda toplamda 15.000 m2 ile Purathane Serisi Self Leveling Sistem uygulaması yapılmıştır.
Daha önce yapılan zemin kaplama uygulaması özel silim makineleri ile silimi ve temizliği yapılarak astar katı olarak epoksi esaslı şeffaf FOX EPOTHANE PRIMER uygulanmıştır. Astarlanan yüzey üzerine
FOX PURATHENE BASECOAT Comfort Poliüretan esaslı, iki kompenentli, kendinden yayılan, konforlu zeminler yaratmak için tasarlanmış renkli zemin kaplama malzemesi uygulanmıştır. Son kat FOX PURATHANE TOPCOAT WB Poliüretan esaslı, iki bileşenli, aşınma dayanımı yüksek son kat kaplama malzemesi ile kaplanmıştır.