PROJE ADIKRİSTAL END. ORGANİZE SAN. FABRİKA İNŞAATI
PROJE MEVKİANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
BAYİ ADISARILAR YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.
PROJE YILI2015 – 2016

PROJE ÖZELLİKLERİ

Galeri kristal  tarafından, 1997’de kurulmuş olan Kristal Endüstriyel projelendirme, pazarlama, imalat, montaj ve pazarlama sonrası servis departmanları ile Antalya merkezli olarak tüm Türkiye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Üretimini, 56.000 m2 alan üzerine kurulu 40.000 m2 kapalı alan fabrikasında, bilgisayar tabanlı yüksek teknoloji ile gerçekleştirmektedir. Fabrikanın Endüstriyel zemin kaplama ihtiyaçlarında FOX BAU YAPI KİMYASALLARI tercih edilmiştir.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri
Fabrikanın Çamaşırhane, Soğutma, CNC, Mobilya, bölümlerinde görsel güzelliği, aydınlatma kalitesini, işçilerin çalışma kalitesini ve güveliğini arttırmak amacı ile PURATHANE SERİSİ Kaplama uygulaması yapılmıştır. Organize sanayi bölgesinde zemin suyu problemi sebebi ile sistemin nefes alabilen ve uzun vadede sorun yaşatmayacak bir sistem olması çok önemlidir. Bu sebeple özel silim makineları ile silimi ve temizliği yapılan zemin üzerine epoksi esaslı nemli yüzeyler için üretilen FOX EPOTHANE PRİMER HB şeffaf astar ile astarlama işlemi yapılmıştır. Astarlanan yüzey üzerine FOX PURATHANE BASECOAT 1K Poliüretan esaslı tek kompenentli aşınma dayanımı yüksek istenen her renkte uygulanabilen zemin kaplama malzemesi uygulanmıştır.

Fabrika yürüyüş yolları Kenar çizgileri ve işaretleme çizgileri FOX PURATHANE TOPCOAT WB Poliüretan esaslı, iki bileşenli, aşınma dayanımı yüksek son kat kaplama ile çizilmiştir.