PROJE ADIDELPHIN DELUX OTEL ALANYA
PROJE MEVKİALANYA / ANTALYA
BAYİ ADI 
PROJE YILI2013

PROJE ÖZELLİKLERİ

Cömertoğlu turizm otelcilik bünyesinde bulunan DELPHİN DELUX OTEL Otel; farklı konsepti ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Okurcalar / Alanya bölgesinin en gözde otellerinden biridir. 

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları
DELPHİN DELUX OTEL havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında FOX MULTISEAL FS478 çift kompenantlı tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için FOX GROUT FC155 grout harcı kullanılmıştır. Çatı ve teras su yalımı için tek kompenentli poliüretan esaslı yalıtım malzemesi uygulanmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması
Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Diletasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik ve Dekoratif Kaplamalar
İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarınında FOX MULTISEAL FS478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır.

Çatı Kaplamaları
Bitüm esaslı membran 5 cm kalınlıkta xps ısı yapıtlım köpüğü ve metal kremit uygulaması yapılmıştır. Btm lamine shingle uygulaması.