PROJE ADIÇORUM MERKEZ DEVLET HASTANESİ
PROJE MEVKİÇORUM
BAYİ ADISARILAR YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.
PROJE YILI2015 – 2016

PROJE ÖZELLİKLERİ

Çorum ilinin en büyük hastanesi olma özelliğine sahip  800 Yataklı eğitim ve araştırma hastanesinin, 30.000 m² çatı teras su yalıtımları  FOXBAU YAPI KİMYASALLARI ile güvence altına alınmıştır.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları
Projenin niteliği ve ihtiyacı değerlendirildiğinde, güvenilir ve dayanıklı yalıtım sağlayan güneşten etkilenmeyen yaya trafiğine uygun olan SPREY POLYUREA sistem ile çözümlenmiştir. Özel silim makinaları ile silimi ve temizliği yapılan zemin Epoksi reçine esaslı FOX EPOTHANE PRIMER ile Astarlama işlemi yapılmıştır. Astarlanan Yüzey üzerine Hibrit Polyürea Esaslı, özel sprey makinası ile sıcak olarak uygulanan % 800 elastik, 25 N/mm² yırtılma dayanımı olan FOX PURMAX SPRAYTEC FS561 HYBRID POLYUREA Uygulaması yapılmıştır. Su Yalıtımlarını U.V ve iklim şartlarından korunmasını sağlayan FOX PURMAX TOPCOAT Son kat kaplama malzemesi uygulanarak sistem tamamlanmıştır.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri
Hastane Kalitesi, Hijyeni, Aydınlatma Kolaylığı, Çalışanların ve hastaların Konforu ve Güvenliğini ön planda tutan bir anlayış içerisinde ihtiyaçlara cevap verebilen FOX EPOTHANE BASECOAT TX textürlü zemin kaplama sistemi uygulaması yapılmıştır.