PROJE ADIACRONES OTEL
PROJE MEVKİAFYON
BAYİ ADISARILAR YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.
PROJE YILI2015

PROJE ÖZELLİKLERİ

Yer altı şifalı suları ile avrupanın en önde gelen sağlık turizmi bölgesi olan afyon ilinde inşaat kalitesi, hizmet ve termal özellikleri ile göze çarpan Acrones otel projesinde FOXBAU YAPI KİMYASALLARI tercih edilmiştir.,

Yüksek Performanslı Uygulamalar
ACRONES OTEL projesi içinde perde yalıtım uygulamalarında uzun ömürlü esnek yalıtım sağlayan FOX MULTIPLUS 2K FS542 bitüm Kauçuk esaslı izolasyon malzemesi tercih edilmiştir. Havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında FOX MULTISEAL FS478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için FOX GROUT FC155 grout harcı kullanılmıştır. Açık teras su yalımı için FOX PURMAX ULTRA Poliürea esaslı yalıtım uygulanmıştır. Otopark üzeri teraslarda FOX SPRAYTEC FS560 saf poliürea uygulaması yapılmıştır.

Betonarme Yüzey Tamiratları ve Güçlendirme
FOX MORTAR FC188 T çimento esaslı yüksek mukavemetli tamir harcı ile teras su depoları  taban duvar birleşimlerinde pah uygulaması yapılmıştır. FOX GRAUT FC155 yüksek mukavemetli akışkan kıvamlı grout harcı ile banyo balkon havuz lamba kasaları teras ve mutfak giderleri etraf boşlukları doldurularak sağlama alınmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması
Havuz teras genleşme derzlerinde FOX PURSEAL AQUA PL900 mastik kullanılmıştır.
Dilatasyon su yalıtım sistemlerinde dolgu ve su yalıtımları için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Dilatasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.